Czas na lidera! Awdaniec - Zjednoczeni Pudliszki

Po serii spotkań przygotowawczych nadszedł czas na zmagania ligowe. Już jutro prawdopodobnie jeden z ważniejszych meczów sezonu: Awdaniec - Zjednoczeni Pudliszki. W przypadku wygranej zrównamy się punktami z liderem naszej "A-klasy". Poprzednie spotkanie obu drużyn w Pudliszkach zakończyło się remisem 1:1.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w jutrzejsze niedzielne popołudnie o godz. 15:00 na stadion w Pakosławiu! Jak zawsze konkurs loteryjny, w którym ciekawe nagrody do zgarnięcia. Sponsorem firma "Jar-Złom".