Czas na lidera! Awdaniec - Zjednoczeni Pudliszki

Czas na lidera! Awdaniec - Zjednoczeni Pudliszki

Po serii spotkań przygotowawczych nadszedł czas na zmagania ligowe. Już jutro prawdopodobnie jeden z ważniejszych meczów sezonu: Awdaniec - Zjednoczeni Pudliszki. W przypadku wygranej zrównamy się punktami z liderem naszej "A-klasy". Poprzednie spotkanie obu drużyn w Pudliszkach zakończyło się remisem 1:1.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w jutrzejsze niedzielne popołudnie o godz. 15:00 na stadion w Pakosławiu! Jak zawsze konkurs loteryjny, w którym ciekawe nagrody do zgarnięcia. Sponsorem firma "Jar-Złom".

Komentarze

Dodaj komentarz
 • kibic napisał
  szkoda Łukasza, szkoda Daniela, szkoda, że taka drużyna, która za wygrane mecze dostaje pieniądze nie strzela dużo bramek dając tym radość kibicom

 • kibic awdańca napisał
  nie wiem "prawdziwy kibicu awdańca "co masz do Ł.K. ,ale ten chłopak jest jednym z piłkarzy którzy byli w tym klub od początku i nie mieszaj jego gry do historii klubu.

 • Prawdziwy Kibic Awdańca napisał
  Drogi Ł.K. zajmij się lepiej grą w nowym klubie...

 • kibic awdańca napisał
  Przeczytałem opis klubu i jestem bardzo zaskoczony ilością nieprawdziwych informacji o założycielach klubu ,herbie ,barwach klubowych . Wystarczy dotrzeć do osób które ten klub zakładały (posiadają nawet prywatną kronikę o klubie) i uzupełnić swoją wiedzę o naszym klubie.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości