Ostatni sparing

W sobotę seniorzy Awdańca rozegrali ostatni mecz sparingowy przed rozpoczęciem rundy wiosennej. W Korzeńsku z Orłem zaprezentowali się bardzo dobrze, nie tylko ze względu na wynik (3:2), ale sposób w jaki ten wynik osiągnęli. Mecz toczył w szybkim tempie i obfitował w wiele sytuacji podbramkowych dla obu drużyn i mógł się podobać obserwującym go widzom. Już po 15 minutach prowadziliśmy 2:0 po celnych strzałach Karola Deki, który wykończył bardzo dobrze rozegrane akcje. W 30 minucie po zbyt krótkim wybiciu piłki z pola karnego gospodarze strzelili bramkę kontaktową ale chwilę później Wojtek Cieplik podwyższył na 3:1 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Wynik ustalono w 60 minucie po dość kontrowersyjnym rzucie karnym.

Zespół wystąpił w następującym składzie: Szymon Krawczyk, Wojciech Cieplik, Karol Deka, Szymon Dolata, Bartosz Kaczmarek, Miłosz Kaczmarek, Hubert Panek, Wojciech Skrzypek, Kamil Stróżyński, Szymon Szwarc, Paweł Zimny, Wojciech Zimny, Robert Szkudlarek, Dawid Durczewski, Bartosz Krenc, Łukasz Krzyżosiak, Patryk Antkowiak, Wojciech Tyczyński.