zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Poniec
0:2
Orla Jutrosin
Sparta Miejska Górka
6:0
Wielkopolanka Szelejewo
Rawia Rawag Rawicz
6:0
Football Academy Leszno
Ruch Bojanowo
10:2
Awdaniec Pakosław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Awdaniec Pakosław
2:7
Rawia Rawag Rawicz
Wielkopolanka Szelejewo
0:2
Orla Jutrosin
Football Academy Leszno
0:11
Piast Poniec
Sparta Miejska Górka
4:5
Ruch Bojanowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
4:0
Football Academy Leszno
Piast Poniec
15:0
Awdaniec Pakosław
Ruch Bojanowo
4:1
Wielkopolanka Szelejewo
Rawia Rawag Rawicz
2:1
Sparta Miejska Górka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Awdaniec Pakosław
0:15
Orla Jutrosin
Ruch Bojanowo
1:6
Rawia Rawag Rawicz
Wielkopolanka Szelejewo
3:1
Football Academy Leszno
Sparta Miejska Górka
6:1
Piast Poniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
2:3
Sparta Miejska Górka
Piast Poniec
1:1
Ruch Bojanowo
Rawia Rawag Rawicz
2:0
Wielkopolanka Szelejewo
Football Academy Leszno
4:2
Awdaniec Pakosław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Bojanowo
1:2
Orla Jutrosin
Wielkopolanka Szelejewo
6:1
Awdaniec Pakosław
Rawia Rawag Rawicz
5:2
Piast Poniec
Sparta Miejska Górka
3:2
Football Academy Leszno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Poniec
4:0
Wielkopolanka Szelejewo
Awdaniec Pakosław
0:14
Sparta Miejska Górka
Orla Jutrosin
2:2
Rawia Rawag Rawicz
Football Academy Leszno
2:4
Ruch Bojanowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Awdaniec Pakosław
0:3*
Ruch Bojanowo
Orla Jutrosin
0:1
Piast Poniec
Wielkopolanka Szelejewo
1:7
Sparta Miejska Górka
Football Academy Leszno
1:9
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
2:0
Wielkopolanka Szelejewo
Piast Poniec
4:4
Football Academy Leszno
Ruch Bojanowo
2:5
Sparta Miejska Górka
Rawia Rawag Rawicz
3:0*
Awdaniec Pakosław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Awdaniec Pakosław
0:3*
Piast Poniec
Wielkopolanka Szelejewo
3:3
Ruch Bojanowo
Football Academy Leszno
1:2
Orla Jutrosin
Sparta Miejska Górka
2:1
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
3:0*
Awdaniec Pakosław
Piast Poniec
1:4
Sparta Miejska Górka
Football Academy Leszno
2:1
Wielkopolanka Szelejewo
Rawia Rawag Rawicz
2:3
Ruch Bojanowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Bojanowo
5:2
Piast Poniec
Awdaniec Pakosław
0:3*
Football Academy Leszno
Wielkopolanka Szelejewo
0:6
Rawia Rawag Rawicz
Sparta Miejska Górka
1:1
Orla Jutrosin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
2:0
Ruch Bojanowo
Awdaniec Pakosław
0:3*
Wielkopolanka Szelejewo
Piast Poniec
1:1
Rawia Rawag Rawicz
Football Academy Leszno
1:7
Sparta Miejska Górka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Bojanowo
1:2
Football Academy Leszno
Wielkopolanka Szelejewo
0:7
Piast Poniec
Rawia Rawag Rawicz
1:1
Orla Jutrosin
Sparta Miejska Górka
3:0*
Awdaniec Pakosław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij