Tylko remis. MAS-ROL Spławie - Awdaniec 2:2

Awdaniec w minioną niedzielę niespodziewanie zremisował z drużyną MAS-ROL Spławie. Po pierwszej połowie, w której w pełni dominowali nasi zawodnicy, nic nie wskazywało na stratę dwóch bramek i podział punktów. Na listę strzelców wpisali się Adam Spychalski w 21 i 34 minucie - Karol Deka. Druga połowa rozpoczęła się od bramki kontaktowej gospodarzy w 57 minucie, ale już w 58 minucie czerwoną kartkę dostał zawodnik MAS-ROLa. Chwilę później nasi zawodnicy nie zachowali wystarczającej koncentracji w obronie i w konsekwencji stracili kolejną bramkę.

Na domiar złego w meczu posypało się kilka kartek, które powodują wykluczenie z gry w następnym B. Kaczmarka i A. Spychalskiego, co na pewno nie cieszy trenera Plotę przed kolejnym meczem z Wielkopolanką Szelejewo. Awdaniec zdobywając 3 punkty mógł odrobić, choć część punktów do lidera, który niespodziewanie przegrał z naszym kolejnym przeciwnikiem oraz oddalić się się od GKS Krzemieniewo, który zremisował z Tęczą-Osą Osieczna.

Szczegóły meczu na stronie http://awdaniec.futbolowo.pl/game/193773