Halowa Liga Mistrzów w Pępowie

Zawodnicy Awdańca po przegranym sparingu z Baryczą Sułów 3:2 w niedzielę wybrali się na turniej Halowej Ligi Mistrzów w Pępowie, gdzie reprezentowali barwy Łapawa-Hajduk - drużyny mistrza ALH w Pakosławiu. W turniej udział brały najlepsze zespoły lig halowych z Gostynia, Pakosławia, Piasków, Rydzyny i Pępowa.

Drużyna Łapawa-Hajduk zajęła trzecie miejsce wygrywając wszystkie mecze w grupie zdobywając 9 bramek i nie tracąc żadnej. Niestety słabszy moment to półfinał i porażka 0-3 z zespołem Nuss.pl z Ligi Rydzyna. W meczu o 3. miejsce wygraliśmy 2-0 z Eden Green z Ligi w Rydzynie. Mistrzem Pierwszej Edycji Ligi Mistrzów został As Bruk Piaski Zespół nasz został doceniony poprzez wyróżnienia indywidualne - najlepszym strzelcem Ligi Mistrzów został Karol Deka. Zespołowi gratulujemy bardzo udanego występu a Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą organizację.