NKS Niepruszewo Gospodarze

Jakub Niezborała Kierownik drużyny

helcia

19.08.2019

W niedzielnym meczu rozegranym z NKS Niepruszewo mimo dobrej gry przegrywamy 5-2. Pierwsze 30 minut spotkania zdecydowanie należało do Radwana Lubasz, który mimo kilku sytuacji podbramkowych nie potrafił umieścić piłki w siatce gospodarzy, NKS natomiast w ostatnich 15 minutach pierwszej połowy wykorzystał błędy naszej defensywy i zdobył 4 bramki. Po zmianie stron w 47 minucie Dorian Jarosz zdobywa bramkę kontaktową, chwilę później sędzia dyktuję jedenastkę dla Lubasza, którą na bramkę zamienia Maciej Budaj. Kolejny atak Radwanu i faulowany w polu karnym zostaje Maciej Budaj, do rzutu karnego podszedł Tomasz Błażyński i niestety bramkarz gospodarzy broni strzał. Goście w końcówce meczu zdobyli piątą bramkę i ostatecznie wygrali 5-2.

• II kolejka
  • NKS Niepruszewo vs Radwan Lubasz 5-2 (4-0)
  • Bramki: Dorian Jarosz, Maciej Budaj (k)

Radwan Lubasz: T.Helak, A.Mróz (68' K.Gacek), J.Brożys, K.Brożys, M.Budaj, M.Chojnacki (71' M.Cyrulik), T.Błażyński (88' O.Dardurov), M.Klause, M.Nadolny, K.Niezborała (65' W.Cichorek), D.Jarosz.