Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolanka Szelejewo
Pauza
Awdaniec Pakosław
4:0
Szok Bojanowo
Pelikan Dębno Polskie
3:0
Grom Czeluścin
MTS Pawłowice
1:1
Kormoran Święciechowa
Dąbroczanka Pępowo
1:2
Ruch Bojanowo
Sokół Chwałkowo
7:1
Błękitni Kąkolewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kormoran Święciechowa
Pauza
Dąbroczanka Pępowo
1:5
Pelikan Dębno Polskie
Awdaniec Pakosław
1:2
Sokół Chwałkowo
Wielkopolanka Szelejewo
4:1
Szok Bojanowo
Grom Czeluścin
0:6
MTS Pawłowice
Błękitni Kąkolewo
3:1
Ruch Bojanowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Szok Bojanowo
Pauza
Awdaniec Pakosław
7:0
Ruch Bojanowo
Kormoran Święciechowa
4:0
Grom Czeluścin
Pelikan Dębno Polskie
0:0
Błękitni Kąkolewo
Sokół Chwałkowo
4:4
Wielkopolanka Szelejewo
MTS Pawłowice
3:0
Dąbroczanka Pępowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Czeluścin
Pauza
Błękitni Kąkolewo
2:1
MTS Pawłowice
Dąbroczanka Pępowo
2:1
Kormoran Święciechowa
Awdaniec Pakosław
2:1
Pelikan Dębno Polskie
Wielkopolanka Szelejewo
1:1
Ruch Bojanowo
Sokół Chwałkowo
11:0
Szok Bojanowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Chwałkowo
Pauza
Ruch Bojanowo
1:2
Szok Bojanowo
Kormoran Święciechowa
3:3
Błękitni Kąkolewo
Pelikan Dębno Polskie
5:1
Wielkopolanka Szelejewo
Grom Czeluścin
0:4
Dąbroczanka Pępowo
MTS Pawłowice
4:1
Awdaniec Pakosław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
Pauza
Awdaniec Pakosław
0:1
Kormoran Święciechowa
Wielkopolanka Szelejewo
1:3
MTS Pawłowice
Pelikan Dębno Polskie
4:0
Szok Bojanowo
Błękitni Kąkolewo
2:1
Grom Czeluścin
Sokół Chwałkowo
3:0
Ruch Bojanowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Bojanowo
Pauza
Dąbroczanka Pępowo
4:1
Błękitni Kąkolewo
Kormoran Święciechowa
3:0
Wielkopolanka Szelejewo
Grom Czeluścin
0:0
Awdaniec Pakosław
MTS Pawłowice
6:1
Szok Bojanowo
Pelikan Dębno Polskie
2:2
Sokół Chwałkowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Kąkolewo
Pauza
Sokół Chwałkowo
3:2
MTS Pawłowice
Awdaniec Pakosław
4:1
Dąbroczanka Pępowo
Ruch Bojanowo
4:6
Pelikan Dębno Polskie
Wielkopolanka Szelejewo
5:2
Grom Czeluścin
Szok Bojanowo
0:3
Kormoran Święciechowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Dębno Polskie
Pauza
Błękitni Kąkolewo
1:2
Awdaniec Pakosław
MTS Pawłowice
4:0
Ruch Bojanowo
Dąbroczanka Pępowo
2:1
Wielkopolanka Szelejewo
Grom Czeluścin
5:2
Szok Bojanowo
Kormoran Święciechowa
2:3
Sokół Chwałkowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Awdaniec Pakosław
Pauza
Ruch Bojanowo
3:3
Kormoran Święciechowa
Wielkopolanka Szelejewo
2:5
Błękitni Kąkolewo
MTS Pawłowice
3:3
Pelikan Dębno Polskie
Szok Bojanowo
3:4
Dąbroczanka Pępowo
Sokół Chwałkowo
10:0
Grom Czeluścin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MTS Pawłowice
Pauza
Awdaniec Pakosław
5:0
Wielkopolanka Szelejewo
Kormoran Święciechowa
3:1
Pelikan Dębno Polskie
Grom Czeluścin
2:3
Ruch Bojanowo
Błękitni Kąkolewo
6:1
Szok Bojanowo
Dąbroczanka Pępowo
1:5
Sokół Chwałkowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości