Zakończenie sezonu 2013/14

W piątek 27.06.2014 zakończyliśmy sezon piłkarski 2013/14 meczem sparingowym ze Spartą Miejska Górka. Będąc drużyną bardzo gościnną ulegliśmy przyjezdnym 2:0. W zmaganiach A-klasowych miniony sezon drużyna seniorów zakończyła na 5. miejscu, co na pewno nie jest szczytem jej możliwości. Miejmy nadzieję, że kolejny sezon będzie równie dobry, jak runda wiosenna w wykonaniu naszych zawodników, a za rok o tym samym czasie będziemy mogli się cieszyć z awansu do upragnionej ligi okręgowej.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, kierownikowi, członkom Zarządu Klubu, sponsorom oraz licznym sympatykom i kibicom klubu za całoroczny wkład w prowadzenie i wspieranie naszego Klubu.
Mamy trochę odpoczynku od piłki, ale już niedługo ruszają przygotowana do nowego sezonu. Od połowy lipca drużyna seniorów wznawia treningi, a pod koniec rozegra pierwsze mecze sparingowe.

Życzę wszystkim udanych wakacji, a szczególnie naszej młodzieży, która po raz pierwszy wyjedzie na obóz przygotowawczy do Wolsztyna.

Prezes Klubu Awdaniec Pakosław
Jacek Hajduk

17 lipca - pierwszy trening o godz. 19:00
19/20 lipca - sparing z Barycz Sułów (wyjazd)