[Seniorzy] Błysk nie dał szans Awdańcom

W sobotę drużyna seniorów Awdańca odniosła kolejną porażkę na koniec okresu przygotowawczego z Błyskiem Kuźniczysko 2:3.

Mecz został rozegrany przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych, które szczególnie w drugiej połowie znacząco wpłynęły na rezultat. Z powodu braku bramkarza z konieczności w pierwszej połowie w bramce musiał stanąć Łukasz Krzyżosiak, a w drugiej Dominik Małecki.

W pierwszej części spotkania przeważającą stroną byli gospodarze, którzy udokumentowali to zdobytą bramką przez Wojciecha Cieplika. W drugiej odsłonie meczu niestety goście zdobyli trzy bramki, na które Awdańcy potrafili odpowiedzieć tylko trafieniem Łukasza Krzyżosiaka.