[Seniorzy] Sromotna porażka. Lew Pogorzela 4:1 Awdaniec

Zespół z Pakosławia w spotkaniu wyjazdowym z Lwem Pogorzela wystąpił w roli faworyta po efektownym zwycięstwie z Tęczą-Osa Osieczna. Przewagę można było zauważyć tylko do 15 minuty, kiedy to liczne ataki sunęły z każdej strony boiska. Niestety wszystkie akcje kończyły się niecelnym wykończeniem. Nasi zawodnicy zamiast w prosty sposób skierować piłkę do siatki próbowali to zrobić w bardzo pokazowym stylu.

W 15 min po nieudanej akcji Awdańców kontratak wyprowadziła drużyna gospodarzy, który zakończył się rzutem karnym podyktowanym po rzekomym faulu naszego zawodnika. Rzut karny na bramkę zamieniła drużyna Lwa wysuwając się na prowadzenie.Wydawało się, że nasi piłkarze są w stanie odrobić straty, ale niestety nie po raz pierwszy nie wytrzymali presji spotkania i zamiast skupić się na grze rozpoczęli liczne dyskusje na boisku. Efektem tego była druga bramka zdobyta przez Lwa w 45 minucie.

By odrobić straty nasi zawodnicy powinni postawić wszystko na jedną kartę i rzucić się do ataku. Niestety zbyt defensywne ustawienie drużyny nie pozwoliło na "zajechanie" rywala. Po dwóch rażących błedach straciliśmy kolejne bramki w 62 i 70 minucie. W końcówce meczu gra zaczęła się lepiej układać, co w rezultacie zaskutkowało zdobycie gola w 89 minucie przez Ł. Krzyżosiaka z rzutu wolnego. Niestety to wszystko na co było stać Awdańców w niedzielne popołudnie.

Kolejne spotkanie już w sobotę. Miejmy nadzieję, że Awdaniec znów okaże się ofensywnym zespołem, który prze do przodu i zdobywa bramki.

Skład: Suchanecki, Kaczmarek B., Gajowy (60' Gorszki), Panek, Spychalski A. (75' Zimny), Kamczarek M., Kusz (45' Krzyżosiak D.), Szwarc, Cieplik, Krzyżosiak Ł., Małecki (45' Paca)

JH