[Seniorzy] Awdaniec zwycięża Grom Czeluścin 1:0.

W niedzielne upalne popołudnie Awdaniec rozegrał wyjazdowy mecz z Gromem Czeluścin. Drużyna zajmująca ostatnie miejsce w naszej lidze, jakby się mogło wydawać, nie była łatwym rywalem. Awdańcy od początku spotkania byli zespołem przeważającym. Niestety tym razem nasz najlepszy strzelec W. Cieplik nie był w najlepszej dyspozycji. Dwukrotnie w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie potrafił umieścić piłki w siatce. Dopiero w 35 min. Ł. Krzyżosiak potężnym strzałem w same okienko bramki z 30 metrów wysunął na prowadzenie nasz Zespół.

W drugiej połowie zawodnicy Groma ruszyli do ataku i także nie wykorzystali dwóch 100% sytuacji oko w oko z naszym bramkarzem. Piłkarze obu drużyn wraz z upływającymi minutami meczu opadali z sił z powodu panującego upału. Do końca meczu gra toczyła się w środkowej części boiska.

Awdaniec po wygranej awansował na 5. miejsce w tabeli zachowując matematyczne szanse na zajęcie 2. miejsca gwarantującego baraże do klasy okręgowej. Do końca sezonu pozostały 3 mecz. Kolejny mecz już w niedzielę 1 czerwca o godz. 15:00 z liderem Ruchem Bojanowo w Pakosławiu.

Skład: Suchanecki, Panek, Kaczmarek B., Paca, Gajowy (Małecki), Zimny (Gorszki), Krzyżosiak D., Szwarc, Cieplik, Krzyżosiak Ł.(Hajduk K.), Kusz.