Przygotowania czas zacząć

Witamy wszystkich Kibiców i Sympatyków klubu Awdaniec Pakosław.

Po sezonie zimowym spędzonym na hali w Pakosławiu na trwającej do 7 lutego lidze czas pomyśleć o przyszłej rundzie wiosennej i rozgrywkach ligowych rozpoczynających się 21 marca i to od razu z liderem - Zjednoczeni Pudliszki. Jednak zanim do tego dojdzie zawodnicy w dniu wczorajszym rozpoczęli treningi, które w tym tygodniu odbędą się jeszcze w piątek o 19:00. Od przyszłego tygodnia treningi we wtorek i czwartek godz. 18:30 i piątek 19:00.
Trener Plota zaplanował serie sparingów:
- 7 LUTEGO: SPARTA MIEJSKA GÓRKA - WYJAZD
- 13 LUTEGO: BARYCZ MILICZ -  GODZ. 19 WYJAZD
- 21 LUTEGO: PIAST KOBYLIN
- 28 LUTEGO: ORLA JUTROSIN
- 7 MARZEC: BARYCZ SUŁÓW
- 14/15 MARCA: KROBIANKA KROBIA - PAKOSŁAW/POMOCNO
Daty, godziny i miejsca będziemy podawać na bieżąco ze względu na warunki atmosferyczne, które w tym czasie bardzo często są niesprzyjające.
Kibiców zapraszamy na pozostałe mecze ligi halowej - szczegóły na stronie www.ligahalowa.com.pl A 22 lutego odbędzie się turniej "Gramy dla Huberta", gdzie w ten sposób będziecie mogli pomóc w leczeniu Huberta Barteczki aktywnie uczestnicząc w zbiórkach i licytacjach zorganizowanych na hali w Pakosławiu.
Kochani śledzcie nasza stronę, na której postaramy się, jak najszybciej informować Was o życiu naszego Klubu i zachęcamy do aktywnego kibicowania i wspierania Awdańca Pakosław na meczach kontrolnych.
Pozdrawiamy również Naszych najmłodszych zawodników i ich rodziców. O Was również nie zapomnimy i postaramy się wspólnie z trenerami uaktywnić stronę internetową z informacjami na temat naszych drużyn młodzieżowych, które są naszą chlubą i przyszłością.

Zarzad Awdaniec Pakosław