Gry kontrolne

Gry kontrolne

Zespół seniorów w czasie przygotowań do rundy wiosennej rozegrał trzy gry kontrolne. W pierwszej zmierzył się w Miliczu z tamtejszą Baryczą. Na dość mokrej sztucznej nawierzchni przez większość meczu lepiej radzili sobie gospodarze. Udokumentowali swoją grę bramką w pierwszej połowie. Druga połowa była już bardziej wyrównana, a wynik ustalił po świetnie wykonanym rzucie wolnym Karol Deka. Dobrze zaprezentował się Wojtek Tyczyński, junior młodszy naszego klubu, który po raz pierwszy pojawił się w pierwszej drużynie. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Zespół wystąpił w następującym składzie: Szymon Krawczyk, Patryk Suchanecki, Wojciech Cieplik, Karol Deka, Szymon Dolata, Bartosz Kaczmarek, Miłosz Kaczmarek, Hubert Panek, Wojciech Skrzypek, Rafał Spychalski, Kamil Stróżyński, Szymon Szwarc, Paweł Zimny, Wojciech Zimny, Rafał Szkudlarek, Hubert Głowacz, Dawid Durczewski, Wojciech Tyczyński.

Kolejna spotkanie to gra wewnętrzna. Dwie drużyny stworzone z seniorów i juniorów młodszych naszego klubu rozgrywały mecz w Pomocnie.

Ostatni sparing zespół seniorów rozegrał w Wiewierzy z tamtejszą Wiewierzanką. W przekroju całego meczu było widać różnicę klasy jaka dzieli oba zespoły. Tylko w ostatnich 25 minutach gra toczyła się pod jedną jak i pod drugą bramką i wtedy mógł się wykazać nasz bramkarz, pozostałą część spotkania Awdańcy przeważali i tylko swojej indolencji strzeleckiej zawdzięczają taki niski wynik spotkania. Dobrze zaprezentowali się kolejni młodzi piłkarze zaliczający debiut w seniorach, a na szczególną pochwałę zasłużył Patryk Antkowiak strzelec dwóch bramek. Pozostałe gole zdobyli Karol Deka – 2 i Dawid Durczewski.

Zespół wystąpił w następującym składzie: Szymon Krawczyk, Karol Deka, Szymon Dolata, Bartosz Kaczmarek, Hubert Panek, Wojciech Skrzypek, Adam Spychalski, Szymon Szwarc, Paweł Zimny, Wojciech Zimny, Dawid Durczewski, Marcin Stachowiak, Bartosz Krenc, Łukasz Krzyżosiak, Jakub Szymkowiak, Patryk Antkowiak.

Nie udał się sparing ze Sarowianką Sarnowa ze względu na zły stan boiska. Ostatni sprawdzian przed ligą odbędzie się w najbliższy weekend w Korzeńsku z Orłem.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości